Control 15-20 Saat Uzunluğunda Olacak

08.07.2019 16:21 Gazali Çetinkaya

 
Max Payne, Alan Wake ve Quantum Break oyunlarının geliştiricisi Remedy Entertainment'ın yeni doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control yaklaşık olarak 15-20 saat uzunluğunda olacak.

Gamingbolt ile röportaj gerçekleştiren yönetmen Mikael Kasurinen ve hikaye anlatımı tasarımcısı Brooke Maggs oyunun uzunluğu hakkında şu yorumu yaptı:

"Control karmaşık, büyük bir oyun ve birçok farklı yol takip edilerek oynanabilir. Hikayeyi bitirip arada birkaç tane de yan görev yaparsanız oyun kabaca 15-20 saat sürecek."
 
Geliştiriciler tarafından da belirtildiği üzere, Control'de oyuncuları bekleyen tek şey senaryo görevleri değil. Oyun çeşitli yan görevlere ve büyük ve yeraltı binalarını keşfedebileceğiniz düzinelerce alan, ofis ve gizli sığınaklar ile açık bir yapıya sahip olacak. Bunları yaparak oynanış süresini daha arttırmak mümkün olacak. 
 
Control 27 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Control Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Remedy Dağıtıcısı: 505 Games Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games'in Taktiksel FPS Oyunu Project A PC için Duyuruldu 6 Dk önce League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 30 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce