Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Control Çıkış Tarihi: Açıklanmadı Geliştirici: Remedy Dağıtıcı: 505 Games Tür: Aksiyon-Macera
Doğaüstü güçlerin eline geçmiş, sürekli değişen bir binada kaybolmaya hazır olun
 
New York'ta bulunan gizemli bir şirket, farklı bir dünyadan gelen güçler tarafından işgal edilmiş. Şirketin yeni yöneticisi olarak bu sürekli değişen binanın kontrolünü yeniden elde etmek için savaşmaya hazırlanın.

Remedy Entertainment'ın (Max Payne, Alan Wake) yapımını üstlendiği Control, derin ve tahmin edilemez bir dünyada savaşırken doğaüstü yetenekleri, değiştirilebilir ekipmanları ve yaptıklarınıza göre şekillenen ortamları ustalıkla bir arada kullanmanızı gerektiren doğaüstü bir üçüncü şahıs aksiyon/macera oyunu.
 
Jesse Fadens'ın hikayesini su yüzüne çıkarın

Yeni yönetici Jesse Fadens'ın, kurumsal rolünü kabullenmeye çalışırken yanıtların peşinde koştuğu kişisel macerasını merkezine alan hikayeyi keşfedin. Jesse'nin hikayesinin yanı sıra, Control'un yer aldığı dünyanın ve yolculuğunuz boyunca tanışacağınız dostların kendi hikayelerine de tanık olacaksınız.

Yan görevler ve gizemlerle bu tahmin edilemez dünyada diğer Şirket ajanlarıyla çalışın ve gizemli şifreleri çözerek New York'ta yer alan bu devasa binada yapılan tuhaf deneylere ışık tutun.
Oyunun BSC Videoları

Yenilenen Monster'da Bu Hafta! - Control Monster'da bu hafta TULPAR T7 ...

Monster'da Bu Hafta - Control Monster'da bu hafta ABRA A5 V1...

Control Nasıl Olmuş? | İlk İzlenim Remedy Entertainment ve 505 Ga...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Control'ün Toplam Geliri 83 Milyon Euro'yu Aştı 07 Nisan Remedy Entertainment Beş Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor 06 Mart Remedy 2020'de En İyi Finansal Yılını Geçirdi 15 Şubat Control Ultimate Edition PS5 ve Xbox Series Çıkış Fragmanı 02 Şubat Control: Ultimate Edition PS5 ve Xbox Series için 2 Şubat 2021'de Çıkacak 18 Aralık Daha Fazla Haber