Cyberpunk 2077'de Çok Oyunculu Mod Olacağı Resmi Olarak Onaylandı

04.09.2019 15:40 Özgür Eroğlu

 
CD Projekt Red firmasının yeni oyunu Cyberpunk 2077'nin bildiğiniz gibi gelecek yıl 16 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Son günlerde oyuna ait fazlasıyla detay paylaşılırken, oyun severlerin en çok merak ettiği konulardan birisi CD Projekt Red firmasının resmi Twitter hesabından attığı bir tweetle resmi olarak onaylanmış oldu. Atılan tweete göre oyuna çok oyunculu bir mod geliyor. 
 
Çok oyunculu modun ayrıntılı tam olarak verilmedi ancak ilerleyen süreçte CD Projekt Red daha ayrıntılı ve açıklayıcı bir şekilde tanıtımını yapacaktır. Oyunun çıkışına 7 ay gibi bir süre var ama oyun hakkında bilgileri çok seri bir şekilde öğreniyoruz. Umarız oyunun çıkışına kadar oyunun her türlü ayrıntısını öğrenmemiş oluruz. Atılan tweete göre oyunun çok oyunculu modu üzerinde çalışılıyor. CD Projekt Red'in en öncelikli planı oyunu tek kişilik modunu eksiksiz bir şekilde bitirmek, ardından ücretsiz olarak gelecek olan DLC'leri bitirmek ve ardından da çok oyunculu moda odaklanmak olacakmış.  
 
Cyberpunk 2077 16 Nisan 2020'de; PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Bahsi geçen tweeti aşağıda bulabilirsiniz. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cyberpunk 2077 Platformlar: PC Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games'in Taktiksel FPS Oyunu Project A PC için Duyuruldu 1 Dk önce League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 25 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce