David Tennant ve Michael Sheen'in Yeni Dizisi Duyuruldu, Haziran'da Başlıyor

22.05.2020 18:07 Özgür Eroğlu

 
Good Omens'da güzel bir uyum yakalamış olan David Tennant ve Michael Sheen'in yeni dizisi duyuruldu ve bir fragman paylaşıldı.
 
Dizi koronavirüs yüzünden evde kaldığımız zamanda çekilen bir dizi. Dizi tamamen video konferans görüşmelerinden ve ev içi çekimlerden oluşacak. Dizinin başrol oyuncuları David Tennant ve Michael Sheen. İki oyuncu dışında her iki oyuncunun da eşleri, yani Georgia Tennant ve Anna Lundberg de dizide bulunacak.
 
Toplamda 6 bölümden oluşacak olan komedi dizisinin bölümleri ortalama 15 dakika uzunluğunda olacak. Dizinin Haziran ayında yayınlanması bekleniyor. İlk fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Logitech ve McLaren, G Challenge 2020 İçin Güçlerini Birleştiriyor 14 Dk önce DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 2 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 3 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 4 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 7 Saat önce