Diablo II: Resurrected Alfa Testi 9 Nisan'da Başlıyor

06.04.2021 20:47 Gazali Çetinkaya

 
Blizzard Entertainment, Diablo II: Resurrected alfa testinin tarihlerini duyurdu.

9 Nisan 17:00'da başlayacak ve 12 Nisan 20:00'da sona erecek.
 
Alfa testine erişim için oyunun resmi web sitesi üzerinden kayıt yaptırmış olan kullanıcılardan sınırlı sayıda ve rastgele olarak seçilecek. Seçilenlere talimatların bulunduğu mail gönderilecek.
 
Alfa testi tek oyunculu oynanışa odaklanıyor. Act I: The Sightless Eye ile Act II: The Secret of the Vizjerei kısımlarını tamamını ve Amazon, Barbarian ve Sorceresses olmak üzere üç oynanabilir sınıf içerecek.
 
Diablo II: Resurrected için en az bir tane daha alfa testi planlanıyor. Bir sonraki, çok oyunculu oynanışa odaklanacak ve konsol oyuncuları da dahil edilecek.
 
2000 senesinde piyasaya sunulan aksiyon rol yapma oyunu Diablo II'nin yenilenmiş versiyonu Diablo II: Resurrected 2021 içinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Switch ve PC (Battle.net) için çıkacak ve $39.99 / €39.99 fiyattan satışa sunulacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Diablo II: Resurrected Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan