Elden Ring için Yayınlanan Yeni Mod Kamerayı Serbestçe Oynatmanıza İzin Veriyor

20.11.2023 14:10 Mehmet Tandoğan

 
 
Mod geliştiricisi 'SchuhBaum', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring için yeni bir mod yayınladı. Bu mod, ana karakterinizle düşmanlara kilitlenmişken kamerayı serbestçe hareket ettirmenize olanak tanıyor. Bu kamera modu oyun deneyiminizi büyük ölçüde arttırıyor.
 
Yeni modlar gelmeye devam ediyor
 
 
 
Oyundan uzak olanlar veya bilmeyen için Elden Ring'te bir düşmana kilitlendiğinizde kamerayı hareket ettiremiyorsunuz. Bu, özellikle fareyle oynuyorsanız bazı noktalarda sinir bozucu olabiliyor. Ancak bu modla bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Sadece bu da değil aynı zamanda mod, kilitlenen hedefleri belirlemenize olanak tanıyan bazı ince ayarları da bünyesinde barındırıyor. 
 
Sevilen bir yapım olarak karşımıza çıkan Elden Ring şu anda Steam üzerinden 999,00 TL'den satışta bulunuyor. Çok olumlu etiketine sahip bu oyunun Deluxe sürümü ise 1.299,00 TL. 
 
İlgileniyorsanız mod linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
Free Lock-On Camera
 
Mod tanıtımı 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Elden Ring Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: From Software Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Point Blank Güncellenmiş Harita Taktikleri 30 Kasım Crash Bandicoot Serisi İçerisinde Öne Çıkan Oyunlar 30 Kasım Tom Clancy's Hangi Oyunlar Var: Öne Çıkanlar 30 Kasım Metal Gear Solid: Tüm Oyunlar 30 Kasım Öne Çıkan Need for Speed Oyunları 30 Kasım
Forumdan Konular
DH'den Haberler