Epic Games Control'ün Kendi Mağazasına Özel Olması için 9.49 Milyon Euro Ödemiş

20.09.2019 16:14 Gazali Çetinkaya

 
Epic Games, kendi oyun mağazasını kurduğundan bu yana birçok yayıncı ve geliştirici ile anlaşmalar yaparak oyunların PC'de tamamen veya bir süreliğine Epic Games Store'a özel olmasını sağlıyor. Control de bu oyunlardan biri ve Epic Games'in bu oyunu mağazasına özel olması için ödediği miktar ortaya çıktı.
 
Niko Partners analisti Daniel Ahmad tarafından belirtilene göre, oyunun yayıncısı 505 Games'in ana kuruluşu Digital Bros Epic Games'ten Control için 9.49 milyon euro ödeme almış ve bu ödemenin %55'i 505 Games'e gönderilmiş.

Raporun orijinaline buradan göz atabilirsiniz. İtalyanca.
 
Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control Ağustos 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktı. Oyun için ücretsiz Expeditions adlı yeni bir oyun modu ve iki ücretli genişleme planlanıyor. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Control Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Remedy Dağıtıcısı: 505 Games Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 1 Saat önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 1 Saat önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 2 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 3 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 3 Saat önce