Epic Games Control'ün Kendi Mağazasına Özel Olması için 9.49 Milyon Euro Ödemiş

20.09.2019 16:14 Gazali Çetinkaya

 
Epic Games, kendi oyun mağazasını kurduğundan bu yana birçok yayıncı ve geliştirici ile anlaşmalar yaparak oyunların PC'de tamamen veya bir süreliğine Epic Games Store'a özel olmasını sağlıyor. Control de bu oyunlardan biri ve Epic Games'in bu oyunu mağazasına özel olması için ödediği miktar ortaya çıktı.
 
Niko Partners analisti Daniel Ahmad tarafından belirtilene göre, oyunun yayıncısı 505 Games'in ana kuruluşu Digital Bros Epic Games'ten Control için 9.49 milyon euro ödeme almış ve bu ödemenin %55'i 505 Games'e gönderilmiş.

Raporun orijinaline buradan göz atabilirsiniz. İtalyanca.
 
Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control Ağustos 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktı. Oyun için ücretsiz Expeditions adlı yeni bir oyun modu ve iki ücretli genişleme planlanıyor. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Control Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Remedy Dağıtıcısı: 505 Games Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Assassin's Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi Sızdı 11 Temmuz Devolver Digital ve Flying Wild Hog'un Yeni Oyunu Devolverland Expo Ücretsiz Olarak PC için Çıktı 11 Temmuz Serious Sam 4 Oynanış Fragmanı 11 Temmuz Carrion 23 Temmuz'da Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 11 Temmuz Shadow Warrior 3 Oynanış Fragmanı 11 Temmuz