FromSoftware'ın Ana Şirketi Elden Ring'in Nisan 2022'den Önce Çıkacağını İşaret Ediyor

03.05.2021 12:41 Gazali Çetinkaya

 
FromSoftware ve George R.R. Martin tarafından oluşturulan bir dünyada geçecek karanlık fantezi aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring'i bir yıl içinde oynayabiliriz.
 
FromSoftware'ın ana şirketi Kadokawa Corporation, finansal sonuçlarını açıkladığı raporda, Elden Ring'ten en çok beklenen oyunlardan biri olarak bahsetti ve mevcut mali yıl içinde yeni oyunlar piyasaya sunmayı planladıklarını belirtti. Şirketin mevcut mali yılı 31 Mart 2022'de sona eriyor ve bu da Elden Ring'in Nisan 2022'den önce çıkış yapabileceğini işaret ediyor.
 
Video Games Chronicle sitesinin kaynaklarına göre, pandemi Elden Ring geliştirme sürecini etkilemiş ve oyunun gecikmesine yol açmış. Bu yıl çıkması beklenmiyor. Tüm bunların ışığında 2022 ilk çeyrekte gelecek gibi görünüyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Elden Ring Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: From Software Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 2 Saat önce Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 2 Saat önce CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 2 Saat önce Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 3 Saat önce Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 3 Saat önce