GTA 6 Fragmanı 20 Saatte 80 Milyon İzlendi!

06.12.2023 15:43 Mehmet Tandoğan

 
 
Rockstar Games tarafından 5 Aralık tarihinde yayınlanan GTA 6 fragmanı büyük bir rekora imza attı. Şu anda oyun kategorisinde trendlerde 1 numarada bulunan bu fragman, ilk 24 saat içerisinde 80 milyonun üzerinde bir izlenme sayısına ulaştı. Bu büyük izlenme sayısı ile beraber GTA 5'in fragmanını da geçti.
 
Fragman hala izlenmeye devam ediyor 
 
 

GTA 6 fragmanı şu anda da izlenmeye devam ediyor ve haberin yazıldığı bu zamanda 103 milyon izlenme sayısı ile karşımıza çıkıyor. Fragmanın aynı zamanda 9,2 milyon beğenisi yer alıyor. Bu beğeni dışında dislike butonunun hangi sayıda olduğu bilinmiyor. Bunu elbette tarayıcınızdaki eklenti ile beraber görebilirsiniz.

Rockstar Games tarafından açıklanan ve fragman içerisinde yer alan bilgilere göre oyun ilk etapta PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına çıkış yapacak. Oyunun çıkış yapacağı yıl ise 2025. Serinin yeni oyunu olacak olan GTA 6 içerisinde Vice City şehrine tekrardan geri dönüş yapıyor ve burada yeni bir macerayı atıyoruz. Oyun içerisinde ayrıca iki farklı karakter bulunuyor.
 
İşte fragman
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto VI Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Exo One PS4 ve PS5 Konsollarına Geliyor: İşte Tarih 12 Haziran Spider-Man 2 İçin Yeni Güncelleme Geliyor: 8 Yeni Kostüm 12 Haziran VCT 2024: EMEA 2. Aşama Turnuvasının Eşleşmeleri Belli Oldu! 12 Haziran Resident Evil 7 Biohazard iPhone ve iPad Cihazlarına Geliyor 12 Haziran Resident Evil Village Satışları Güncellendi: 10 Milyona Ulaştı 12 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler