Ghost of Tsushima Yan İçeriklerle Birlikte 40 - 50 Saatten Uzun Olacak

19.05.2020 22:44 Gazali Çetinkaya

 
Ghost of Tsushima yönetmeni Nate Fox, Brezilyalı website Voxel ile gerçekleştirdiği röportajda, oyunun uzunluğu hakkında yorumda bulundu.

Belirtilene göre yan içeriklerle birlikte 40 - 50 saatin üzerinde bir oynanış süresi sunacak.

"Cevaplaması zor bir soru çünkü oyunun dünyası ayrı yan görevlerin de bulunduğu geniş bir alandan oluşuyor. Günde yaklaşık altı buçuk saat oynayarak testler yapıldı ve oldukça farklı sonuçlar çıktı. Test eden kişilerden bazıları ana hikayeyi bitiremediler bile, oyunun diğer yönlerini keşfetmekle meşguldüler."

Eğer oyuncular bazı yan içerikleri de yaparsa 40 - 50 saatten fazla sürer mi, sorusuna şu yanıtı verdi.

"Evet, kesinlikle. Fakat tüm oyunculara ana rotayı izlemelerini ve keşfedilecek çok şeyin olduğu Tsushima adasında kaybolmalarını öneriyorum."

"Infamous: Second Son'dan çok daha büyük bir oyun. Kesinlikle Sucker Punch Productions olarak şimdiye kadar yapmış olduğumuz en büyük oyun. Hem içeriği hem de boyutu açısından."

Ghost of Tsushima 17 Temmuz'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost of Tsushima Platformlar: PS4 Geliştirici: SuckerPunch Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 17 Temmuz 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 31 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce