God of War Limitli Sürüm PS4 Pro ve Koleksiyoncu Sürümü Fotoğrafları

19.03.2018 07:51 Gazali Çetinkaya

   God of War limitli sürüm PlayStation 4 Pro konsolu ve koleksiyoncu sürümünün bir etkinlikte çekilen fotoğrafları internet ortamında paylaşıldı.
 
   God of War limitli sürüm PlayStation 4 Pro paketinde Kratos'un baltası Leviathan'dan esinlenerek tasarlanmış PlayStation 4 Pro konsolu ve gri PlayStation 4 kontrolcüsü ve God of War oyununun kutulu sürümü bulunacak. Fiyat Kuzey Amerika için $399.99 USD. Ülkemizde de satışa sunulacağı PlayStation Türkiye tarafından doğrulandı. 
 
   God of War koleksiyoncu sürümünde ise fiziksel içerik olarak 9’’ Kratos & Atreus figürü, Steelbook, oyun diski, 2’’ “Huldra Kardeşler” oymaları, özel litograf, kumaş harita ve Dark Horse sanat kitabı; dijital içerik olarak Death’s Vow zırh seti, Exile’s Guardian kalkan, Dark Horse çizgi romanı ve dinamik tema bulunacak. Koleksiyoncu sürüm geçtiğimiz hafta Overgame üzerinde 699,00 TL ile ön siparişe açıldı. 
 
   God of War 20 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak.

   Fotoğraflara galeri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Ekran Görüntüleri
İlgili İçerik Oyunun Künyesi
God of War Platformlar: PS4 Geliştirici: SCEI Dağıtıcısı: SCEE Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boruto Uzumaki, Gaara, Kaguya Ootsutsuki ve Kakashi Hatake Jump Force'ta Oynanabilir Olacak 6 Dk önce Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı 1 Saat önce Westworld Mobil Oyunu Kapatılıyor 3 Saat önce IEM Katowice 2019 Avrupa Minor Elemelerinde 1. Gün Tamamlandı 12 Saat önce Salt and Sanctuary Xbox One'a Geliyor 16 Ocak