Minecraft Modu Oyun İçinde PC Kurmanıza Olanak Sağlıyor ve Doom Oynayabiliyorsunuz

27.07.2020 11:25 Gazali Çetinkaya

 
1993 yılında çıkışını gerçekleştiren Doom yazıcı, osiloskop, ATM, MP3 oynatıcı, dijital kamera ve piyano üzerinde oynanabiliyor ve artık Minecraft'ın içinde oynamak da mümkün.

delta2force adlı kullanıcı tarafından oluşturulan Minecraft modu VM Computers, ücretsiz ve açık kaynak sanal makine yazılımı VirtualBox'ı kullanarak Minecraft'ın içinde Windows 95 işletim sistemine sahip bir PC kurmanıza olanak sağlıyor ve bu PC'de Doom oynanabiliyor.

VM Computers modu indirme linkine, kurulum detaylarına ve oyun içinde gerekli olan parçalara ve işlemlere buradan göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Minecraft Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Notch Dağıtıcısı: Mojang Specifications Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 18 Kasım 2011
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Marvel's Avengers PlayStation Oyuncularını Daha da Fazla Özel İçerik Bekliyor 1 Saat önce PS5 Aksesuarlarına Bir de 360 Derece Göz Atın 2 Saat önce Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020'de Playoff Eşleşmeleri Belirlendi! 2 Saat önce Take-Two Mevcut Nesilden Başka Oyunlarını da Yeni Nesil Konsollara Getirmeyi Planlıyor 2 Saat önce Red Dead Online Güncellemesi Yeni Efsanevi Timsahlar ve Daha Fazlasını Getiriyor 04 Ağustos