Minecraft'ın Süper Grafik Güncellemesi İptal Edildi

12.08.2019 21:48 Gazali Çetinkaya

 
Mojang, E3 2017'de Minecraft için "Super Duper Graphics Pack" adlı bir grafik güncellemesi üzerinde çalıştıklarını duyurmuş ve bu güncellemenin oyuna 4K HDR desteği, geliştirilmiş ışıklandırma, su ve dinamik gölge efekti gibi çeşitli grafiksel geliştirmeler getireceği belirtilmişti.

Mojang'ın bugün yapmış olduğu açıklamaya göre, güncelleme teknik sebeplerden dolayı iptal edildi.

"Bu haberin bazılarınızı hayal kırıklığına uğrattığının farkındayız – Super Duper Graphics Pack için stüdyo içinde ve dışında büyük bir heyecan vardı – fakat ne yazık ki paketin gösterdiği performanstan memnun değiliz. Bu sebeple, paket üzerinde çalışmayı durduruyoruz ve Minecraft'ı yeni bir görünümle deneyimlemeniz için başka yollar arıyoruz."
 
"Minecraft çok çeşitli platformlarda ulaşılabilir durumda ve sürekli olarak her bir platformun teknik mimarisinden en iyi şekilde faydalanmaya çalışıyoruz. Bu konu hakkında çok yakında daha fazla paylaşımda bulunacağız."

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Minecraft Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Notch Dağıtıcısı: Mojang Specifications Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 18 Kasım 2011
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi 2 Saat önce StarLadder Major 2019 Ana Eleme Etabı 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 5 Saat önce Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı 14 Saat önce Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor 15 Saat önce Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı 15 Saat önce