Ninja Gaiden: Master Collection Duyuruldu

18.02.2021 06:10 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team Ninja, Ninja Gaiden: Master Collection'ı duyurdu.

10 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam için çıkış yapacak.

Koleksiyon Ninja Gaiden Sigma (2007), Ninja Gaiden Sigma 2 (2009) ve Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (2012) oyunlarının remastered versiyonlarını içerecek. İndirilebilir içeriklerin çoğu da dahil olacak.
 
Team Ninja patronu Yosuke Hayashi "Ninja Gaiden, Team Ninja için en önemli ve anıtsal oyunlardan biri. Serinin oyunlarını mevcut nesil platformlara çıkaramamıştık ve üçleme olarak sunma fırsatı bulduğumuzdan dolayı çok memnunum. Eğer zorlayıcı aksiyon oyunlarından keyif alıyorsanız umuyoruz ki Ninja Gaiden'ı da bir denersiniz." diye belirtti.
 
Koei Tecmo ve Team Ninja ayrıca Ninja Gaiden x Nioh 2 iş birliğini duyurdu. Tüm platformlardaki Nioh 2 – The Complete Edition veya Nioh 2 oyuncuları bugünden itibaren Dragon Ninja görünümünü indirerek Ninja Gaiden'dan Ryu Hayabusa olarak oynayabilir.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ninja Gaiden: Master Collection Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Team Ninja Dağıtıcısı: Koei Tecmo Tür: Action Çıkış Tarihi: 10 Haziran 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 33 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Death Stranding, PS4 ve PC'de Beş Milyon Kopya Sattı 26 Temmuz Path of Exile: Expedition 9 Temmuz'da PS4 ve Xbox One Konsollarına Gelecek 26 Temmuz Infinity Kingdom için Yeni Etkinlikler Geliyor 26 Temmuz Catopia: Rush'a PvP Modu Geldi 26 Temmuz Lineage 2: Revolution için Yeni Güncelleme Yayınlandı 26 Temmuz