Ninja Gaiden: Master Collection Duyuruldu

18.02.2021 06:10 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team Ninja, Ninja Gaiden: Master Collection'ı duyurdu.

10 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam için çıkış yapacak.

Koleksiyon Ninja Gaiden Sigma (2007), Ninja Gaiden Sigma 2 (2009) ve Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (2012) oyunlarının remastered versiyonlarını içerecek. İndirilebilir içeriklerin çoğu da dahil olacak.
 
Team Ninja patronu Yosuke Hayashi "Ninja Gaiden, Team Ninja için en önemli ve anıtsal oyunlardan biri. Serinin oyunlarını mevcut nesil platformlara çıkaramamıştık ve üçleme olarak sunma fırsatı bulduğumuzdan dolayı çok memnunum. Eğer zorlayıcı aksiyon oyunlarından keyif alıyorsanız umuyoruz ki Ninja Gaiden'ı da bir denersiniz." diye belirtti.
 
Koei Tecmo ve Team Ninja ayrıca Ninja Gaiden x Nioh 2 iş birliğini duyurdu. Tüm platformlardaki Nioh 2 – The Complete Edition veya Nioh 2 oyuncuları bugünden itibaren Dragon Ninja görünümünü indirerek Ninja Gaiden'dan Ryu Hayabusa olarak oynayabilir.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Yorumlar 31 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 2 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 3 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 3 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 7 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 7 Saat önce