Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge

30.09.2020 21:10 Özgür Eroğlu

 
Neil Gaiman tarafından yaratılan, ilk sayısı 1988 yılında yayınlanan ve 10 kitaptan oluşan Sandman çizgi romanının bildiğiniz gibi bir dizi uyarlaması geliyor.
 
Dizinin çekimlerine 3 hafta içerisinde başlanacağı resmi olarak açıklandı. Ancak hala oyuncu kadrosu belli değil. Collider'ın haberine göre şu anda ana karakter için, yani Dream rolü için 3 önemli aday var. Role en yakın olan isim ise Tom Sturridge. 
 
Tom Sturridge kadar favori olmasalarda Dream rolü için iki aday daha var. Birincisi Merlin dizisinden tanıdığımız Colin Morgan, ikincisi ise Olympus dizisinden tanınan Tom York. Hayır, Radiohead'in solisti olan değil. 
 
Dizinin ilk sezonunun 11 bölümden oluşacağı biliniyor. İlk sezon ise çizgi roman serisinin ilk cildi Prelüdler ve Noktürnler'i ve biraz daha fazlasını konu alacak. Netflix'te yayınlanacak, ancak yayın tarihi bilinmiyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 4 Dk önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 21 Dk önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 40 Dk önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 1 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 2 Saat önce