Sea of Thieves'in 10. Sezonu Ekim Ayına Ertelendi

27.07.2023 21:25 Mehmet Tandoğan

 
 
Rare ekibi tarafından oyunculara sunulan korsan temalı açık dünya macera oyunu Sea of Thieves'in 10. sezonu Ekim ayına ertelendi. Ekip, yayınladığı bir blog gönderisinde ve bir video içeriğinde (aşağıda) oyun için yeni sistemler sunmak istediklerini ve bunun için de birkaç aya ihtiyacı olduğunu aktardı.
 
Oyunun yeni sezonu gecikmeli geliyor
 
 
 
Korsan temalı yapım Sea of Thieves'in 9. sezonu geçtiğimiz Mart ayında yayınlandı ve oyunun web sitesinde yer alan SSS (sıkça sorulan sorular) kısmına göre her sezonun yaklaşık üç ay sürdüğü belirtildi. Rare ekibi normal şartlarda 10. sezonu Ağustos ayında yayınlamayı planlıyordu ancak çarşamba günü yeni sezonun ertelendiğine dair "zor bir karar" aldıklarını açıkladı. 
 
Topluluk başkanı Christina McGrath erteleme ile alakalı "Bu, kolaylıkla verdiğimiz bir karar değil. Bu ertelemeyi yaptığımız için gerçekten üzgünüz" ifadelerini kullandı. Ayrıca McGrath birçok oyuncunun 100. seviyeye ulaşmış olduğunu ve yeni içeriklerin 10. sezon gelene kadar  yeterli olacağını söyledi.
 
Sezon güncellemesi 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sea of Thieves Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Rare Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation Portal İçin Sistem Güncellemesi Yayınlandı 22 Haziran Eski Halo: Infinite Geliştiricisinden Yeni Proje Geliyor: İşte Fragman 22 Haziran Xbox, Gamescom 2024 Fuarına Katılacağını Açıkladı 22 Haziran Xbox, İptal Edilen Redfall DLC'sini Satın Alanlara İade Yapıyor 22 Haziran GOG, 985 TL'lik Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor 22 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler