Tekken 8 için Jack-8 oynanış fragmanı yayınlandı

24.03.2023 21:20 Mehmet Tandoğan

 
 
Bandai Namco, dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni fragmanlar yayınlamaya devam ediyor. Yeni yayınladığı fragmanda Jack-8 adlı karakter ön plana çıkıyor ve bu fragman içerisinde karakterin görünüşü, animasyonları, komboları ve daha fazlası yer alıyor.
 
Tekken 8 üst düzey bir dövüş sunmak istiyor
 
 
 
Üst düzey bir dövüş deneyimi sunmayı hedefleyen Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyun içerisinde klasik karakterler yer alacak ve orijinal yapı korunarak gelişmiş bir deneyim bizlere sunulacak.

Oyun için daha önce birçok karakter fragmanı yayınlandı. Fragmanları yayınlanan karakterler arasında Paul Phoenix, Jin Kazama, Nina Williams, Kazuya Mishima, King, Lars Alexandersson ve daha fazlası yer alıyor.
 
Peki siz serinin önceki oyunlarında en çok hangi karakteri sevdiniz? 
 
Tekken 8 - Jack-8 oynanış fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
TEKKEN 8 Platformlar: PC Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Arizona Sunshine II PS VR2 ve SteamVR için geliyor 43 Dk önce Firewalk ekibinden yeni PvP odaklı nişancı oyunu Concord geliyor 1 Saat önce Marvelous, Rune Factory 6 oyununu duyurdu 2 Saat önce Naughty Dog ekibinden üzen haber: The Last of Us Multiplayer ertelendi! 27 Mayıs Amazon Prime Gaming Haziran ayı ücretsiz oyunları açıklandı 27 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler