Tekken 8 için Steve Fox Oynanış Fragmanı Yayınlandı

30.11.2023 16:36 Mehmet Tandoğan

 
 
Bandai Namco, dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için oynanabilir karakter Steve Fox'u aksiyon içinde gösteren yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Tekken 8 PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için 26 Ocak 2024'te çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Oyun yakında çıkış yapmaya hazırlanıyor
 
 
 
Tamamen yeniden tasarlanmış karakter görselleriyle beraber sıfırdan geliştirilen oldukça detaylı modeller ve yüksek kaliteli grafikler ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Tekken 8  kendine has dövüşlerini sunmayı istiyor. Yeni nesil donanımların sınırlarını zorlayacak türden bir yapıyı bünyesinde barındıran oyunda  hayat dolu mekanlar ve parçalanabilir arenalar yer alıyor.
 
Arcade Quest isimli yeni tek oyunculu modda kendine has karakterini oluşturabiliyor ve Tekken'deki yeni hayatında maceraya çıkabiliyorsun. Tekken 8'de birçok arcade alanında çeşitli rakiplerle dövüşürken açığa çıkan hikayeyi de deneyimleyebiliyorsun. Oyunda temel hareketlerde ve iş bitirici yeteneklerde ustalaşmak ise tamamen sizin işiniz. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
TEKKEN 8 Platformlar: PC Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Karınca Olup Koloni Kuracağınız Empire of the Ants Neler Sunacak? 16 Haziran Mayıs Ayının En Çok İndirilen PS5 Oyunu Sea of Thieves Oldu 16 Haziran Epic Games Bir Sonraki Hafta Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek? 16 Haziran Xbox Games 2024 Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 16 Haziran Tango Gameworks Çalışanı Stüdyonun Son Gününden Görseller Paylaştı 16 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler