Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Monster Hunter: World Çıkış Tarihi: Açıklanmadı Geliştirici: Capcom Dağıtıcı: Capcom Tür: Action RPG
Monster Hunter: World’de ‘The New World’ olarak bilinen, yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferine çıkın ve diyarın en acımasız canavarlarını avlamak için keşfedilmemiş yaban bölgelerine adım atın.
 
Keşfettiğiniz yeni düşmanları alt edebilmek için bir avcı olarak dikkatlice planlar yapıp içgüdülerinizi kullanarak birbirinden farklı kapışmalara gireceksiniz. Avlanabilmek için çok sayıda tuzağı, yemi, silahı ve hatta etrafınızdaki ekosistemi kullanın.
 
Silahlığınızı geliştirecek ve güçlendirecek malzemeler karşılığında karkaslar üretilebilir, ortamı savaşta avantaja çevirebilir, siper ve gözetleme noktaları sağlayabilir veya canavarları bile birbirine düşürecek çukurlar yapabilirsiniz.
 
İster zafer kazanma yolunda yalnız bir savaşçı olun ya da ister üç arkadaşa kadar destek veren çevrimiçi yardımlaşmalı oyunda yer alın, bu dünya keşfetmenizi bekliyor.
Oyunun BSC Videoları

Monster Hunter: World - FİNAL: Sen de Kimsin? Bu serimizde Monster Hunter: W...

Monster Hunter: World - Bölüm 4: Her Canavara Bulaşılmaz Bu serimizde Monster Hunter: W...

Monster Hunter: World - Bölüm 3: Jagrasların Mekanı Bu serimizde Monster Hunter: W...

Monster Hunter: World - Bölüm 2: Mücadeleye Hazırlık Bu serimizde Monster Hunter: W...

Monster Hunter: World Dünyasına Giriyoruz - Bölüm 1 Bu serimizde Monster Hunter: W...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Monster Hunter World: Iceborne Genişlemesinin Yönetmeni Capcom'dan Ayrıldı 17 Aralık Milla Jovovich, Monster Hunter World: Iceborne'a Geliyor 25 Kasım Monster Hunter World: Iceborne Genişlemesinin Beşinci Güncellemesinden Yeni Fragman Yayınlandı 28 Eylül Monster Hunter World: Iceborne'un Son Güncellemesi Fatalis'i Ekleyecek 28 Ağustos Capcom Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Yönelik Bir Monster Hunter Oyunu Planlıyor 30 Haziran Daha Fazla Haber