Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

16 kişi bu oyunu takip ediyor.
Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi: 26 Ekim 2018 Geliştirici: TBA Dağıtıcı: Rockstar Games Tür: Action
Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor.
 
Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?
 
Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2'de modern çağın şafağındaki Amerika'dan destansı bir hayat hikayesi anlatılıyor.
Oyunun BSC Videoları

Monster'da Bu Hafta - Red Dead Redemption 2 Monster'da bu hafta ABRA A5 V1...

Red Dead Redemption 2 Video İnceleme Rockstar Games'in uzun yıllard...

Video Haber: Sonunda Red Dead Redemption 2'nin İlk Videosu Geldi! Red Dead Redemption ile gönüll...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 29 adet
Oyunun Haberleri
Red Dead Redemption 2'nin Steam'deki Çıkış Gününde Ulaştığı Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Bir Hayli Düşük 06 Aralık Red Dead Redemption 2 Steam'de Yayınlandı 05 Aralık Red Dead Redemption 2 PC Güncellemesi Yayınlandı 02 Aralık Red Dead Redemption 2 Steam'e 5 Aralık'ta Geliyor 27 Kasım Modcular Red Dead Redemption 2 İçin Kendi Undead Nightmare 2'sini Yapıyor 25 Kasım Daha Fazla Haber