Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
4546B gezegenine geri dön
Dondurucu bir su altı macerasına dal. Below Zero, 4546B gezegeninin kutup bölgesinde geçer. Gezegenin yüzeyindeki araştırma istasyonuna gönderilen bir bilim insanı olarak, uzaylı kalıntılarını incelemekle görevlendirildin...
 
Üret, Hayatta Kal, Araştır
Vesper uzay istasyonu, yörüngende dönerek sana malzemeler gönderir
ve senin gönderdiğin örnekleri alır. Felaket araştırma istasyonunu vurduğunda, hayatta kalmak için doğaçlama yapmalısın: Kaynak bul, sığınak kur ve ekipman üret.
 
Yeni Biyomları Keşfet
Twisty Bridges'in mavi aydınlatmalı, kemer şeklini alan dallarının altında yüz. Okyanusun yüzeyinde tehlikeli buz kütlelerini yönlendir. Karlarla kaplı tepelere tırman ve cesaretini toplayıp buzlu mağaralara gir. Below Zero, keşfedilmeyi bekleyen yepyeni ortamlar sunar.
 
Yeni Yaratıklarla Karşılaş
4546B'nin buzlu derinliklerindeki yeni yaşam formlarını keşfet. Dev Titan Holefish'in içinden yüzerek geç, saldırgan Brute Shark'lardan kaç ve sevimli Pengwing'leri ziyaret et. Donmuş okyanusun bazı sakinleri sana yardımcı olur, bazıları ise sana zarar vermeye çalışabilir.
 
Entrika Dolu Bir Okyanus
Buraya daha önce gelen uzaylılar kimlerdi? Neden bu gezegendeydiler? Amirlerine
güvenebilir misin? Below Zero, orijinal oyunda tanıtılan gizemlerin derinliklerine dalarak Subnautica evreninin hikâyesini genişletir.
Oyunun Haberleri
Subnautica: Below Zero Sinematik Fragman 14 Nisan Subnautica: Below Zero 14 Mayıs'ta Steam Erken Erişimden Çıkacak ve Konsollara da Gelecek 25 Şubat Subnautica: Below Zero PlayStation ve Xbox için Derecelendirildi 21 Ocak Subnautica: Below Zero'nun Fiyatı 10 Dolar Artıyor 18 Aralık Subnautica: Below Zero Erken Erişime Açıldı 31 Ocak Daha Fazla Haber