Red Dead Online'a ‘Gun Rush’ Modu Eklendi

10.01.2019 20:32 Gazali Çetinkaya

 
Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin online multiplayer modu Red Dead Online'ın betası için yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile birlikte betaya ‘Gun Rush’ adlı battle royale modu eklendi.
 
Hayatta kalma içgüdülerinizi test edecek Gun Rush modunda oyun alanı 32 oyuncuya kadar küçülüyor ve oyuncular silahlar ve mühimmatlar toplayarak ayakta kalan son kişi olmaya çalışıyor. Gun Rush modu herkesin tek olduğu Free-for-all ve takım seçenekleriyle şu anda oynanabilir durumda.
 
Rockstar Games ileride yayınlanacak yeni güncellemeler ile birçok içeriğin oyuna ekleneceğini de duyurdu. Bu içerikler genel olarak yeni hikaye görevleri, yeni yarışlar ve müsabakalar gibi rekabetçi görevler, yeni silahlar ve kıyafetler, dinamik etkinlikler, günlük meydan okumalar. Ayrıca oyuncu geri bildirimlerini temel alan bazı iyileştirmeler ve geliştirmeler de yapılacak. Daha fazla detaya Rockstar Games'in resmi websitesi üzerinden göz atabilirsiniz.

Red Dead Online beta PlayStation 4 ve Xbox One'daki tüm Red Dead Redemption 2 oyuncuları için ulaşılabilir durumda. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Red Dead Redemption 2 Platformlar: PS4 XBOX ONE Geliştirici: TBA Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 26 Ekim 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Rebel Galaxy Epic Games Store'da Ücretsiz 1 Saat önce Phoenix Point 19 Dakikalık Oynanış Videosu 1 Saat önce The Witcher 3'ün Switch Versiyonundan Ekran Görüntüleri 5 Saat önce NHL 20 Duyuruldu; 13 Eylül'de PS4 ve Xbox One için Çıkacak 5 Saat önce Devil May Cry 1 Switch için 25 Haziran'da Çıkacak 10 Saat önce