Red Dead Redemption 2 Kamptan Kaybolan Karakterler Sorunu Bir Sonraki Güncelleme ile Düzeltilecek

06.11.2018 16:43 Gazali Çetinkaya

 
Geçtiğimiz hafta bazı oyuncular, Red Dead Redemption 2'de Sadie, Jack, John ve Abigail karakterlerinin 2. bölümde kamp alanından kaybolduğunu rapor etmişti ve bu da bazı yan görevlerin ve diyalogların kaçırılmasına sebep oluyordu.
 
Rockstar Games, websitesi üzerinden yaptığı açıklama ile sorunun farkında olduğunu ve bir sonraki güncelleme ile düzeltileceğini doğruladı.
 
"2. bölümdeki ‘Polite Society, Valentine Style’ görevini tamamladıysanız ve eğer görev esnasında "Retry Checkpoint" özelliğini kullandıysanız Sadie, Jack, John ve Abigail sadece tamamlamanız gereken ana görevler olduğunda kamp alanında görünür. Sorunun farkındayız ve bir sonraki güncellemeye dahil olacak bir çözüm üzerinde çalışıyoruz."

"Bu sırada, tüm kısa hikayelerin ve konuşmaların deneyimlenmesi için, oyuncuların ‘Polite Society, Valentine Style’ görevini "Retry Checkpoint" özelliğini kullanmadan tamamlaması gerekmektedir. Eğer görev esnasında oyuncu başarısız olursa görevi terk edip yeniden başlamalı veya görev öncesindeki kaydını yüklemelidir."
 
Eğer bu görevi çoktan geçtiyseniz ve geri dönmek istemiyorsanız ve güncellemeyi de beklemeyeceksiniz Sadie, Jack, John ve Abigail karakterleri 4. bölümün başında kampa geri dönecek.
 
Red Dead Redemption 2 PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ulaşılabilir durumda. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Red Dead Redemption 2 Platformlar: PS4 XBOX ONE Geliştirici: TBA Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 26 Ekim 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 14 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Yedi Oyun Daha Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor 2 Saat önce Fighting EX Layer PC için 30 Kasım'da Çıkacak 6 Saat önce THQ Nordic Bugbear Entertainment ve Coffee Stain Studios'u Satın Aldı 6 Saat önce Xbox Game Pass Artık Ön Yüklemeyi Destekliyor 6 Saat önce Achtung! Cthulhu Tactics PS4 için 20 Kasım'da, Xbox One için 23 Kasım'da Çıkacak 13 Kasım