Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Elder Scrolls III: Morrowind, şimdiye kadar görüp görebileceğiniz en detaylı oyun dünyalarından birine sahip. Hayalinizdeki karakteri yaratıp oynayabileceğiniz bu oyunda yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok! Oyna oyna bir türlü bitmeyen Bethesda’nın bu efsanevi oyunu ile hâlâ tanışmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz.
 
Yüzlerce saat uzunluğunda oynanış. Vvardenfell ve onun egzotik mekanlarını, epik zindanlarını ve detaylı şehirlerini gezerken kendinizden geçeceksiniz.
 
GOTY Edition’a dahil olan Tribunal ek paketiyle birlikte Mournhold, Sotha Sil gibi yeni mekanları ziyaret edebilir, yeni yaratıklar, görevler, zırhlar ve silahlar bulabilirsiniz.
 
GOTY Edition’a dahil olan Bloodmoon eklentisiyle Solstheim’ın donmuş topraklarına doğru yol alıp daha yüksek seviyelere çıkan karakterlerinizle maceralara atılabilir, hatta bir kurtadam haline gelerek içinizdeki açlığı bastırmaya ya da kovalamaya başlayabilirsiniz.
Oyunun Haberleri
The Elder Scrolls IV: Oblivion DLC Boyutunda Moda Kavuştu 15 Nisan The Elder Scrolls IV: Oblivion için Yeni HD Doku Paketi Yayınlandı 11 Mart The Elder Scrolls III: Morrowind Rebirth Modu için Yeni Sürüm Yayınlandı 18 Kasım The Elder Scrolls IV: Oblivion için 21 GB'lık 4K Doku Paketi Yayınlandı 06 Ağustos Elder Scrolls 4: Oblivion Remake Yolda Olabilir: İşte İlk Detaylar 31 Temmuz Daha Fazla Haber