Remedy, Alan Wake 2 için İlk Güncellemeleri Yayınladı

31.10.2023 11:16 Mehmet Tandoğan

 
 
Remedy, korku odaklı aksiyon macera oyunu Alan Wake 2 için ilk güncellemeleri yayınladı. Oyun Geçtiğimiz Cuma günü yayınlanmasının ardından hafta sonu boyunca PC ve PS5'te çeşitli güncellemeler aldı. Böylece birçok sorun ortadan kaldırıldı.
 
Oyunun Xbox sürümünde ses sorunları yer alıyor
 
 
 
Yayınlanan çeşitli ve çoklu güncellemeler belirtilmemiş hataları ve yerelleştirme sorunlarını ortadan kaldırıyor. PC güncellemesi ayrıca üçüncü taraf yazılım konusuna bir açıklık getirirken buradaki problemleri de çözüyor.
 
Diğer taraftan Remedy, en son Xbox güncellemesinin Pazartesi günü yayınlandığını aktarıyor. Hata düzeltmelerinin yanı sıra "birden fazla grafik sorunu" ve "kullanıcı arayüzüyle ilgili birden fazla problem" ele alınıyor. Ayrıca oyuncuların etkileşim butonuyla beraber takılıp kalmasına ve buradan çıkamamasına neden olan bir sorun da gideriliyor.
 
Son olarak geliştirici ekip Xbox'ta seslerin kesildiğinin farkında olduklarını ve bu sorunu araştırdıklarını ekledi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Alan Wake 2 Platformlar: PC Geliştirici: Güncellenecek Dağıtıcısı: Güncellenecek Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Karınca Olup Koloni Kuracağınız Empire of the Ants Neler Sunacak? 16 Haziran Mayıs Ayının En Çok İndirilen PS5 Oyunu Sea of Thieves Oldu 16 Haziran Epic Games Bir Sonraki Hafta Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek? 16 Haziran Xbox Games 2024 Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 16 Haziran Tango Gameworks Çalışanı Stüdyonun Son Gününden Görseller Paylaştı 16 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler