The Elder Scrolls III Modu Morrowind Rebirth için Yeni Güncelleme Yayınlandı

22.07.2020 16:15 Gazali Çetinkaya

 
The Elder Scrolls III: Morrowind'in popüler modu Morrowind Rebirth neredeyse 10 yıldır mevcut ve hâlâ gelişmeye devam ediyor.
 
Morrowind Rebirth için yayınlanan versiyon 5.2 güncellemesi Gnisis ve Seyda Neen kasabaları için grafiksel geliştirmeler getiriyor. Gnisis artık çok daha iyi görünüyor ve Seyda Neen artık balıkçı kasabasını daha çok andırıyor ve yeni sahil güvenlik kuleleri de eklenmiş.

Güncelleme ayrıca yeni eşyalar Magic Armor (Velothian Tower Shield, Velothi's Tower Shield), Artifact/Unique (St. Meris Shield of Serenity), Ingredient (White Guar Hide) ve grafiksel, görevler ve eşyalarla ilgili çok sayıda iyileştirme ve hata düzeltmesi içeriyor.

Tüm detaylarına ve indirme linkine ModDB sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Elder Scrolls III: Morrowind Platformlar: PC Geliştirici: Bethesda Game Studios Dağıtıcısı: Bethesda Tür: RPG Çıkış Tarihi: 29 Nisan 2002
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ertuğrul Gazi Olarak Oynayacağımız Türk Yapımı Oyundan İlk Fragman! 1 Saat önce Xbox, Microsoft Flight Simulator'ın 15 Milyon Oyuncuya Ulaştığını Açıkladı 2 Saat önce Sony, VR Yatırımlarını Azaltıyor: Şu Anda Sadece 2 Oyun Geliştiriliyor 4 Saat önce Elden Ring, Yeni DLC'nin Zorluğu ve Performansı Sebebiyle Eleştiriliyor 5 Saat önce Palworld Playstation 5 Konsollarına Gelebilir 7 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler